BEŞİKTAŞ ARAMA ve KURTARMA DERNEĞİ

DESTEKÇİ OLMAK

Sponsorluk, temel olarak, bir kurumun ya da kuruluşun doğrudan herhangi bir kar göz etmeksizin halk yararına yönelik faaliyetlere ayni ya da maddi yardım sağlamasıdır. Bunun karşılığında sponsor olan kurum ya da kuruluş  faaliyet çerçevesinde hedef kitlesi ile buluşma, kendisini tanıtma ve imajını olumlu yönde geliştirme fırsatı yakalamaktadır.

Hizmet Sponsorluğu

Firmalar kendi faaliyet alanlarında sağladıkları ürün ve ya hizmetler ile kurum /kuruluşların belli ihtiyaç kalemlerini karşılayarak “ hizmet sponsoru olabilirler “. Örnek olarak Lojistik alanında faaliyet gösteren bir firma toplanan yardım paketlerinin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını sağlayarak “Hizmet Sponsoru” olabilir.

Destek Sponsorluğu

Firmalar, kendi ürün veya hizmet gamlarında bulunmasa da BUSAR’ın ihtiyacı olan belli ihtiyaç kalemlerini karşılayarak "Destek Sponsoru" olabilirler. Sponsor firmalar, lojistik vb. hizmetlerin satın alınacağı firmalardan doğrudan satınalma yaparak malzemeleri BUSAR'a teslim ederler. BUSAR, sponsor firmalar ile diğer firmalar arasındaki bağlantıyı kurarak ve satınalma süreci sırasında iki tarafa da yardımcı olarak sürecin hızla ilerlemesini sağlayacaktır. Örneğin  Araç üreten bir firma doğrudan araç ihtiyacını ya da bunun yanı sıra yardım kampanyalarında kullanılmak üzere örneğin kırtasiye ürünleri üreten bir firma doğrudan bu ürünlerin ihtiyacını karşılayarak destek sponsoru olabilir.

Sponsor Olmanın Sağlayacağı Avantajlar

  • Sponsor olan firmanın ismi veya logosu  e-mail’lerde  üyelerimize duyurulup , afişlerde yer alacaktır.
  • Sponsor olacak firmanın logosu veya ismi araçlarımızda ve veya üniformalarımızda kullanılabilir.
  • Sponsor  olan firmanın vereceği seminerler,sempozyumlar  ve  eğitimler gibi organizasyonları Bahçeşehir Üniversitesi  ev sahipliğiyle yapılabilir. Ayrıca  ikram gibi tedarikler sağlanabilir.
  • Sponsor olan firmanın adı BUSAR’ın organize edeceği ve katılacağı ulusal ve uluslararası seminerler, sempozyumlar ve eğitimler gibi organizasyonlarda veya resmi olarak basında duyurulabilir ve yer alması sağlanabilir.

Ayrıntılı bilgi için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine ileti yollayabilir, 0212 324 34 46 - 0541 899 89 80 numaralı telefonları arayabilir yada İletişim Formu yoluyla bize ulaşabilirsiniz.